You are here:

Hamilton Kalisz i Hs Wrocław

Jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą. Chcesz nam przedstawić siebie i swoje produkty/usługi, napisz do nas na adres: oferty@hs.utc.pl . Zainteresowanych partnerów prosimy o przesyłanie informacji zawierających podstawowe dane o kontrahencie, zakres działalności oraz referencje.

UTC Supplier Gold Program
W korporacji UTC oraz firmie Hamilton Sundstrand stawiamy duży nacisk na rozwój naszych dostawców. Dzieje się tak dlatego, iż nasi Klienci oczekują ciągłego doskonalenia, innowacyjności produktów oraz co najważniejsze nowoczesnych rozwiązań i terminowych dostaw. UTC wciela w życie program UTC Supplier Gold właśnie po to, aby zapewnić realizację wszystkich powyższych wymagań, a także po to, aby zachęcić i wyróżnić naszych najlepszych dostawców na całym świecie.

Dołącz do zaszczytnego grona.

HS Wrocław Sp. z o.o. jest częścią korporacji UTC Aerospace Systems zlokalizowanej w Windsor Locks, Connecticut, USA. i wchodzącej w skład United Technologies Corporation. Zakład prowadzi działalność w obszarze projektowania i produkcji wyrobów oraz podzespołów dla przemysłu lotniczego.

HS Wrocław Sp. z o.o. rozpoczęła działalność 30 grudnia 2010 roku, kiedy to Hamilton Sundstrand nabył 100% udziałów w PZL-Wrocław sp. z o.o. od Agencji Rozwoju Przemysłu.

Wrocławski zakład zajmuje się produkcją układów paliwowo-regulacyjnych do silników lotniczych oraz układów, wyrobów i detali hydraulicznych służących do sterowania i kontroli lotu w samolotach oraz śmigłowcach. W ramach prac rozwojowych do produkcji wdrażane są nowe podzespoły takie jak: pary suwakowe, obudowy dysz powietrznych, obudowy wentylatorów lotniczych, zawory powietrzne, obudowy napędów, dysz silnika i siłowniki hydrauliczne.

Bardzo ważnym elementem strategii firmy jest utworzenie we Wrocławiu Centrum Badawczo Rozwojowego w którym będą opracowywane, testowane i wdrażane do produkcji zespoły hydrauliczne i paliwowe. Będą miały one zastosowanie we wszystkich nowych samolotach na świecie do których zespoły produkuje firma Hamilton Sundstrand. Docelowo w Centrum zatrudnienie znajdzie ponad 300 inżynierów.

Spółka HS Wrocław mieści się na terenie o łącznej powierzchni ponad 11 ha, położonych w dzielnicy Psie Pole przy ul. Bierutowskiej we Wrocławiu i zatrudnia ponad 900 pracowników.

słowa kluczowe: hamilton sundstrand kalisz, hamilton sundstrand wroclaw, hamilton wroclaw, hamiltonsundstrand, hs wrocław bierutowska, hamilton utc

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top