You are here:

HOTEL STOK ? WISŁA

HOTEL STOK ? WISŁA
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

urlop (6)Hotel Stok to jeden z największych hoteli w regionie. Pięknie położony w otulinie krajobrazowego parku Beskidu Śląskiego i w pobliżu miejscowych atrakcji staje się idealnym miejscem do odpoczynku. Hotel dysponuje bardzo dużą bazą noclegową, gdyż jednorazowo może gościć 430 osób porozmieszczanych w 203 pokojach i 2 apartamentach. Oprócz tego można tu organizować naprawdę duże zbiorowe pobyty w celu na przykład integracji firmowej, organizacji konferencji, kongresu itp., gdyż jest tu aż dziewięć sal konferencyjnych mogących pomieścić od 15 do 430 uczestników takiej imprezy. Hotel posiada także rozległy teren (około 4 ha), na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet na 2000 uczestników.
Po zwiedzaniu okolicy albo powrocie z nart można skorzystać z SPA Botanica, w której znajdują się między innymi 13 nowoczesne gabinety z najnowocześniejszym sprzętem do hydroterapii, sauna parowo ? błotna
Poza tym hotel posiada własne wyciągi narciarskie, dwie restauracje, salę bankietową, bar dzienny i nocny, kominki plenerowe, karczmę górską.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top