You are here:

Łóżka hotelowe

Łóżka hotelowe
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Lozka hotelowe (10)W ubiegłym roku zarząd naszego hotelu podjął decyzję o wymianie mebli w pokojach hotelowych w jednym z naszych obiektów, ponieważ hotel ten ma mieć podwyższony standard, a co za tym idzie, to jedną gwiazdkę więcej. Meble zostaną zakupione w ramach zamówienia z wolnej ręki, bez potrzeby organizowania przetargu. Mają to być między innymi szafy pojedyncze i podwójne, stoły, krzesła oraz kanapy i łóżka hotelowe.
Przy wyborze mebli, istotną rolę odgrywać będzie ich wytrzymałość, ponieważ będą one eksploatowane przez wielu gości. Dlatego zdecydowaliśmy, że mają one być wykonane z twardego drewna, na przykład bukowego lub dębowego. Oprócz trwałości, bardzo ważna jest również estetyka, ponieważ chcemy, aby nasi goście odpoczywali w ładnych i komfortowo urządzonych pokojach. Komfort zapewnią również wygodne łóżka, kanapy i krzesła. Zamówione mają być łóżka pojedyncze i podwójne z zagłówkami i materacami z kokosowym wypełnieniem.
Nowe meble mają być zamówione jeszcze przed sezonem letnim, natomiast dotychczas wykorzystywane meble będą sprzedane w drodze nieograniczonego, publicznego przetargu.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top