You are here:

Pomysł na prezent – skok spadochronem!

Pomysł na prezent – skok spadochronem!
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Pomysł na prezent – skok spadochronem!
Szukasz pomysłu na prezent dla osoby nieco szalonej. Takiej, którą nie usiedzi w miejscu, nie boi się próbować nowych rzeczy? Czyż wykupienie skoku spadochronem jest jest wspaniałym pomysłem? Super! Tylko, od czego zacząć? Nic prostszego. Na początek, musisz wyszukać szkołę specjalizującą się w szkoleniu w tym zakresie. Najbardziej nowoczesne są Kursy i szkolenia spadochronowe AFF. Jest to metoda bezpieczna, dostarczająca kursantowi niezbędną teorię jak i praktykę.
Na szkolenie, przed pierwszym samodzielnym skokiem trzeba przeznaczyć około dwa weekendy albo poświecić jeden długi weekend. Zanim nastąpi pierwszy skok, kursant jest przygotowywany w zakresie budowy i obsługi spadochronu, oraz wykonuje kilka skoków próbnych. Szkoły organizujące kursy, zazwyczaj zapewniają strój oraz wypożyczają spadochron, w niektórych ośrodkach możliwe jest również wykupienie noclegu.
Niewątpliwym atutem takiego prezentu jest to, że skok może zostać nagrany. Dla obdarowanego, nic przyjemniejszego, jak przeżyć skok, a potem podzielić się radością i nagraniem z przyjaciółmi.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top