You are here:

Sofa z funkcją spania w kawalerce

Sofa z funkcją spania w kawalerce
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Umeblowanie kawalerki to zawsze nie lada wyczyn. W takich mieszkaniach nie tylko brakuje miejsca, ale często kawalerki są niezwykle nieustawne – szczególnie te, które zostały wybudowane kilkadziesiąt lat temu. Zastanawiasz się od jakiego mebla powinieneś zacząć wyposażanie swoich wnętrz. Bez wątpienia najbardziej przydatna może okazać się kanapa z funkcją spania, którą umieścisz w pokoju.

Zdecydowanie sofa z funkcją spania to podstawowy element wyposażenia każdej kawalerki. To mebel, który doskonale sprawdzi się zarówno za dnia, jak i podczas nocy. Co więcej, szeroki wybór tego rodzaju mebli pozwoli dopasować go idealnie do swoich potrzeb. Zastanawiasz się jak urządzić funkcjonalną kawalerkę oraz na jaką kanapę powinieneś postawić? Jesteś w idealnym miejscu, chętnie podpowiemy ci jak to wszystko zrobić.

Funkcjonalna kawalerka – jak ją urządzić?

Czy kawalerka może być funkcjonalnym mieszkaniem, w którym wszystko będzie miało swoje miejsce. Zdecydowanie tak, nawet na kilkunastu metrach kwadratowych można stworzyć przestrzeń, w której można swobodnie wypoczywać, gotować, pracować – po prostu mieszkać. Wszystko powinno być dokładnie przemyślane i zaplanowane. Kupno rozkładanej kanapy to krok w dobrą stronę – jeden mebel będzie służył zarówno jako łóżko, jak i mebel do wypoczywania.

Sofa z funkcją spania – jaką wybrać?

Wybierając kanapę z funkcją spania należy się kierować przede wszystkim rozmiarem oraz kształtem twojego pomieszczenia. Dla nieco większych przestrzeni zadedykowana została kanapa pod postacią rozkładanego narożnika. To meble, który idealnie wpiszę się w ideę kawalerki. Nieco mniejsze, ciaśniejsze mieszkania mogą postawić na rozkładane wersalki. Przed rozłożeniem zajmują niewiele miejsca, lecz później stają się pełnowymiarowym łóżkiem.

Czy to drogie rozwiązanie?

Kupno rozkładanej kanapy jest rozwiązaniem najtańszym z możliwym. Za jednym wydatkiem otrzymuje się dwa meble, które sprawdzają się doskonale przez wiele lat.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top