You are here:

VILLA PEPITA ? MIĘDZYGÓRZE

VILLA PEPITA ? MIĘDZYGÓRZE
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

tani hostel (6)Położona na końcu Międzygórza u zlotu dawnych dwóch tras (jednej kolejowej, którą przyjeżdżali tu kuracjusze i drugiej ze wsi Wilkanów) piękna architektonicznie stoi Villa Pepita. Jej architektura zachwycała już ponad 100 lat temu ? liczne rysunki, sztychy i pocztówki z tego okresu dobitnie świadczą o tym.
Położony na krańcu miejscowości będącej kurortem budynek jest oazą spokoju i ciszy, a jednak położony na tyle blisko wszystkich okolicznych atrakcji, ze nie stanowi to większego problemu; w pobliżu zaczynają się szlaki wycieczkowe na Śnieżnik, Marię Śniezną czy też do Ogrodu Bajek.
Obiekt oferuje 24 miejsca w 12 pokojach, z których każdy jest indywidualnie, komfortowo urządzony z wielką dbałością o szczegóły i niepodobny do innych hotelowych wnętrz. Każdy ma indywidualnie dla niego zaprojektowaną łazienkę i każdy tworzy odmienny indywidualny klimat. Mimo ze może zdawać się, że w tych pomieszczeniach tak dokładnie odrestaurowanych czas się zatrzymał to XXI wiek i tutaj ma dostęp: wszystkie pokoje mają telewizję satelitarną, telefon i dostęp do Internetu, a goście mogą skorzystać z bardzo nowoczesnego mini- SPA?

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top