You are here:

Wypożyczalnia samochodów – Giżycko

Wypożyczalnia samochodów – Giżycko
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Podstawą ofert wypożyczalni aut są pojazdy osobowe różnych klas (kompaktowe, miejskie) oraz samochody dostawcze. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również 9-osobowe busy, które idealnie sprawdzają się w przypadku wyjazdów na rodzinne imprezy, firmowe konferencje czy szkolenia.
Pod uwagę warto wziąć wyposażenie auta dostępne w standardzie. Obecnie niemal każda wypożyczalnia samochodów Warszawa posiada w swojej ofercie pojazdy z klimatyzacją, elektronicznymi szybami. W standardzie może znaleźć się również radio i odtwarzacz CD. Za dodatkową opłatą często można zamówić zamontowanie fotelika dziecięcego czy nawigacji GPS. Takie udogodnienia zwykle sprawdzą się podczas dalszych podróży rodzinnych.
Jeżeli interesuje nas samochód z OC sprawcy, warto pamiętać, że klasa auta nie może odbiegać od klasy samochodu, który uległ uszkodzeniu w wypadku. To nieco zawęża poszukiwania, a osoby wynajmujące nie mogą liczyć na to, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe pokryje koszty wynajmu samochodu klasy Premium w miejsce auta kompaktowego.

Pozostałe wpisy o turystyce:

Related articles
 

Back to Top